Mon Paris، جلوه ی شکوه پاریس

“اولین عطر چیپره (چایپر) سفید”، Mon Paris به معنی پاریس من، که توسط Yves Saint Laurent در سال 2016 تولید شد، از شکوه و جلال پاریس و احساس عاشق شدن الهام گرفته شده است. نسخه جدید این عطر زنانه، Mon Paris Eau de Toilette، در اواسط سال 2017، روانه بازار میشود. این عطر به عنوان یک “plumetes” از نسخه اصلی، سبک و با روح معرفی شده است. “Plumetes”، به معنی کلمه فرانسوی ” َپر” میباشد، که منظور یک پارچه بافته شده از جنس خوب و بسیار سبک وزن و دارای یک پس زمینه ساده، که طرح پَر بر روی آن گلدوزی شده است.

عطر Mon Paris Eau de Toilette امضای بویایی نسخه اصلی، یعنی “چیپره (چایپر) سفید” را حفظ کرده است. رایحه گل تاتوره مست کننده که در نسخه EDP رایحه غالب محسوب میشود در نسخه ی جدید مقداری تلطیف شده که با پیش رایحه ترنج ، توت سیاه، تمشک و فلفل صورتی مخلوط می شود. نت میانی گلدار این عطر شامل رایحه تاتوره، گل صد تومانی سفید، یاس Sambac و شکوفه پرتقال میباشد. نت پایه نیز شامل رایحه نعناع هندی از گواتمالا، کشمیر، ambrox و مشک سفید میباشد. مانند نسخه اولیه، نسخه EDT نیز توسط مثلث طراحان عطر شامل آقایان Olivier Cresp و Harry Fremont به همراه خانم Dora Baghriche-Arnaud طراحی شده است.
بطری آن طراحی شیشه ای بزرگ چند وجهیش را حفظ کرده و یک طرح Plumetesیا همان پر، به صورت منگوله در بالای بطری اضافه شده است. روبان دور آن لطیفتر است و از جنس یک توری مشبک طراحی شده است. این عطر با حجمهای 30،50 و 90 میلی لیتر در نسخه ادو تویلت تولید شده است.

دیدگاهی بنویسید

16 − سیزده =

مطالب مشابه