Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum – اکسیر قدرت

در سال 2014 شرکت ژیوانشی ادو پرفیوم جدید خود را با نام دالیا دیوین (Dahlia Divin) معرفی کرد. این عطر بر اساس فلسفه‌ی محصول دیگر ژیوانشی که در سال 2011 ارائه شد و دالیا نوار (Dahlia Noir) نام دارد، ساخته شد. اگر کمی با دقت به شیشه‌ی دالیا دیوین نگاه کنیم، متوجه ظرافت و زیبایی منحصر به فرد این ادو پرفیوم فرانسوی خواهیم شد. این بطری با ابعاد کوچک خود به راحتی در کیف دستی خانم‌ها جا می‌شود. با اسپری کردن این عطر، بوی میوه به خصوص آلو، فضا را پر می‌کند. این مخلوط میوه‌ای، نوعی احساس طراوت و شادابی ایجاد می‌کند. اگر کمی به فرزند کوچک ژیوانشی زمان بدهید، متوجه متمایل شدن نت‌های ابتدایی به سمت بوی گل یاسمین خواهید شد. گل یاسمین ناخودآگاه این بیت زیبا از حافظ را برایمان یادآور می‌شود : «حافظ منشین بی می و معشوق زمانی / کایام گل و یاسمن و عید صیام است» . نت میانی با وجود یاسمین، گرما و لطافت را به فضای کلی این عطر اضافه می‌کند. با گذشت زمان بیشتری از اسپری اولیه، به‌روشنی متوجه تغییر مسیر نت‌های میانی به سمت پاتچولی شگفت‌انگیز، چوب صندل و علف وتیور خواهیم شد. این نت‌های پایانی تندی و گرمای دل‌انگیزی را به‌طور هم‌زمان ایجاد می‌کنند. این محصول توسط خواننده ی معروف آمریکایی سبک آر اند بی به نام Alicia Keys تبلیغ شد.

بعد از تولید موفق عطر Dahlia Divin در سپتامبر 2014 کمپانی ژیوانشی اقدام به تولید عطری جدید از این سری خواهد کرد و Dahlia Divin Le Nectar de Parfum مجموعه گل کوکب دیوین را در ژوئن 2016 را روانه بازار خواهد کرد.

این نسخه از عطر نشان دهنده لوکس بودن، مد لباس زنانه است و نمادی از طلا و زنانگی که به عنوان “اکسیر قدرت ” نام گرفته است. نت ابتدایی این محصول از درخت گل ابریشم که عطر و بوی منحصر به فردی دارد آغاز می شود در نت میانی شامل گل رز و یاس که نشانه ای از ظرافت و زیبایی اند. و در آخر نت پایه که از خس خس، چوب صندل، دانه تونکا، مشک و وانیل را درخود جای داده است.

بطری شیشه ای شفاف این محصول دارای قطعاتی از برگها ی طلایی رنگ است که حکاکی شده اند.

دیدگاهی بنویسید

16 − 12 =

مطالب مشابه

توجه

با توجه به نوسانات زیاد بازار ارز هیچکدام از قیمت های محصولات بروز نیستند. لطفا قبل از نهایی کردن سفارش خود و پرداخت با شماره 09192972954 جهت استعلام قیمت و هماهنگی تماس بگیرید.