CK One Gold ، رایحه ای متمایز و جوان پسند

کمپانی کلوین کلین، برند آمریکایی است که از سال 1981 وارد دنیای عطر و ادکلن شد و با تنوع رایحه و تعدد محصولات خود معرف حضور جهانیان است.
CK one یکی ازعطرهای Calvin Klein که در سال 1994 راه اندازی شد برای نسل نوجوان از سالهای 1990 تا 2000مشخص شده است.عطر جدید این کمپانی Ck one Gold ، اواسط سال2016 روانه بازار خواهد شد، این عطر یک تفسیر مدرن است که یاد آور این پیام می باشد: “شجاع باشید شما متمایز از دیگران هستید و دست به هر چیزی که بزنید طلا می شود.”


Ck one Gold مناسب چهار فصل سال است.این عطر با رایحه ای جوان پسند از چوب تازه و آب دیده تشکیل شده است. نشاط آور و پر انرژی است با ترکیباتی همچون انجیر، ترنج و مریم گلی، در قلب این عطرشکوفه پرتقال و گل یاسمن، بنفشه تکمیل و ترکیب شده است. خس خس آفتابی به این عطر یک عمق بخشیده است که حس گرمای آن را می توانید روی پوست خود احساس کنید، که همراه با رایحه نعناع و چوب گایاک به پایان می رسد.
نشان CK با طرحی طلایی روی بطری این عطر درج شده است.این عطر از سپتامبر 2016 به عنوان یک ادو تویلت 50، 100 و 200 میلی لیتری ارائه خواهد شد.

دیدگاهی بنویسید

هجده + دوازده =

مطالب مشابه

توجه

با توجه به نوسانات زیاد بازار ارز هیچکدام از قیمت های محصولات بروز نیستند. لطفا قبل از نهایی کردن سفارش خود و پرداخت با شماره 09192972954 جهت استعلام قیمت و هماهنگی تماس بگیرید.