Body Splash یا همان اسپری بدن، محصولی سبک و جدید

شاید شما هم این روزها متوجه تبلیغات زیاد «بادی اسپلش» ها شده باشید. این محصولات، یا بهتر بگوییم عطرها، دست کمی از عطرها ندارند و دارند به سرعت جای خودشان را بین لوازم بهداشتی مورد نیاز خانمها و آقایان باز می کنند. اما بادی اسپلش ها، که نام دیگر آنها اسپری بدن است، چه خواصی دارند؟
بادی اسپلش ها نوعی از عطرهای جدید هستند که سه کار را هم زمان برای شما انجام می دهند:
۱- به پوست آب رسانی می کنند.
۲- از تعریق بیش از حد جلوگیری می کنند.
۲- بدن را خوشبو نگه می دارند.
بادی اسپلش ها با آب رسانی مناسب مانع تعریق می شوند. در عین حال وقتی آب رسانی مناسبی به پوستتان انجام شود بعد از مدت کوتاهی شاهد تغییرات بسیار خوبی روی بدنتان خواهید شد؛ از جمله شفافیت بیشتر و نرمی و تازگی که هر دو باعث می شوند دیگر نیازی به استفاده از کرم پودرها روی سطح پوست بدن تان نداشته باشید.
اسپری های بدن با توجه به نوع رایحه هایشان و نوع سلیقه بویایی مخاطبینشان متنوع هستند که حتی بسیاری از آنها خوشایند جنس مخالف است و برای جذب آنها بسیار مؤثر است.


عطرها معمولا از روغنها و عصاره های اصلی و پایه تهیه میشوند که دارای بوی بسیار قوی هستند. هنگامی که این نوع روغنها و عصاره ها با آب / الکل آن به صورت بسیار خوب ترکیب شوند body mist تهیه میشود. از آنجا که عطرهای اصلی با بوی غلیظ شده تولید میشوند ماندگاری آنها طولانی تر از body mist است و طبعا گران تر هستند چون با آب و الکل ترکیب نشده اند. بنا براین این محصول به دلیل غلظت کمتر و حجم بیشتر و قیمت مناسبتر بسیار برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه میباشد.
کافیست پس از استحمام و در حالیکه پوست هنوز مرطوب است، بادی اسپلش را روی پوستتان اسپری کنید و بعد از آن لباستان را بپوشید. در فرمولاسیون بادی اسپلش روغن‌های گیاهی وجود دارد که باعث تغذیه و جوانی پوست بدن می‌شوند اما توصیه میشود آنها را روی لباس اسپری نکنید.

بادی پرفیوم، یا همانطور که از نامش پیداست عطر بدن، نوعی خوشبو کننده بدن است که خاصیت مرطوب کنندگی پوست را نیز همراه خودش دارد. ساختار بادی پرفیوم از دو بخش تشکیل شده است. یک بخش چربی و رطوبت مورد نیاز پوست را که معمولا بعد از حمام کردن از بین میرود، تامین میکند و قسمت دیگر حاوی رایحه بهترین ادکلن‌های دنیا میباشد که بوی خوش و مورد علاقه شخص را به او هدیه می‌دهد. در واقع این محصولات رقیق شده ی عطرها هستند که پایه ی آنها به جای الکل، آب است. این محصول مناسب برای تمامی افراد در هر سن و جنسی می‌باشد. عطرهای بدن به خاطر فرمولاسیون خاص خود فاقد چربی بوده و قابل استفاده روی لباس بدون بر جا گذاشتن لکه نیز می‌باشد.
شبه عطرها یا fragrance mist ، به محصولی گفته میشود که متشکل از عطر، قطرات مایع مناسب مانند آب، به صورت اسپری استفاده میشود که جزو همان خانواده بادی پرفیوم یا بادی اسپلشها محسوب میشوند.
در گالری عطر هلیا شما عزیزان میتوانید انواع اسپری بدن زنانه برند معتبر Victoria’s Secret و نواع اسپری بدن مردانه Bod Man را خریداری نمایید.

دیدگاهی بنویسید

دو + شش =

مطالب مشابه