ویبراتور دریلی چه کاربردی در بتن ریزی دارد

جهت انجام پروژه های ساختمانی و بتن ریزی در مقیاس های متوسط و کوچک از شیلنگ ویبراتور دریلی استفاده می گردد. ویبراتور برقی دریلی جز شیلنگ ویبراتورهای برقی به حساب آمده و نحوه کار با این دسته از شیلنگ ویبره بتن بسیار ساده تر از انواع شیلنگ ویبراتور می باشد و دردسرهایی نظیر نیاز به محلی جهت استقرار بتن یا نیاز به تعویض روغن و بنزین در زمان های مشخص را ندارند و به راحتی با برق تکفاز قابل کار کردن می باشند، همچنین وزن سبک شلنگ ویبره دریلی یک از مزیت های اصلی این نوع از شیلنگ ها محسوب گردیده و آن را به یکی از پرطرفدارترین از انواع شیلنگ ویبراتور تبدیل نموده است.
ویبراتور دریلی کمترین اندازه در قطر و طول انواع شلنگ ویبراتور را دارا می باشد. وزن پایین و جابه جابی آسان از مزایای این نوع ویبراتور می باشد.

لرزاندن و ارتعاش بتن توسط دستگاه لرزاننده ( ویبراتور) اساساً به حدف هوای محبوس و نزدیک کردن ذرات جامد به یکدیگر اطلاق می شود. بدین وسیله مخلوط های خیلی خشک و چسبنده در مقایسه با روش دستی بخوبی متراکم شده و بتنی با مقاومت خوب و سیمان کمتر حاصل می شود. البته این صرفه جوییی در مصرف سیمان را هزینه دستگاههای لرزاننده و نیاز به قالب های محکمتر جهت استفاده از این وسائل جبران می گردد. به هرحال در مقایسه قیمت نهائی تمام شده، هزینه کارگر و نیروی انسانی تعیین کننده خواهد بود.

نکات مهم در استفاده از دستگاه:

· به ویبره دریلی بتن به هیچ وجه نیرو بیش از حد یا ضربات نامتعارف وارد نکنید. همیشه این نکته را مدنظر داشته باشید که از ماشین آلات ساختمانی جهت وظایفی که برای آن طراحی شده اند استفاده کنید و به هیچ از دستگاه خراب یا آسیب دیده استفاده نکنید.

· به هیچ وجه از شیلنگ ویبراتور دریلی که سوئیچ قطع اضطراری آن خراب است، استفاده نکنید. هر ابزار که نتوان در مواقع اضطراری آن را از حرکت باز داشت بسیار خطرناک خواهد بود.

· قبل از انجام هرگونه عملیات تعمیر و نگهداری یا سرویس ویبره برقی دریلی به طور کامل دوشاخه آن را از پریز خارج و دکمه را بر روی حالت خاموش قرار دهید. چنین اقداماتی خطر روشن شدن شیلنگ ویبره دریلی به صورت ناگهانی را به صفر می رساند.

· همان طور که از نام محصول شیلنگ ویبراتور دریلی برداشت می گردد، این محصول در هنگام استفاده ارتعاش ایجاد می کند. قرار گرفتن در معرض ارتعاشات به صورت دائمی و بدون وقفه ممکن است منجر به آسیب جسمانی و عضلانی به خصوص در نواحی دست، شانه و گردن گردد.

توجه

با توجه به نوسانات زیاد بازار ارز هیچکدام از قیمت های محصولات بروز نیستند. لطفا قبل از نهایی کردن سفارش خود و پرداخت با شماره 09192972954 جهت استعلام قیمت و هماهنگی تماس بگیرید.