نسخه جدید عطر Givenchy Gentleman

عطر مردانه ژیوانشی جنتلمن Givenchy Gentleman ، عطر مردانه افسانه ای از خانه مد ژیوانشی است که در سال 1974 به عنوان عطری با رایحه ای بی پروا، گرم، چوبی و ادویه ای معرفی شد. اگرچه مدل جدیدتر قدری مدرن تر از قالب زیر مجموعه Gentleman Only ارائه شده است، رایحه ای که در سال 2017 به دست آمده، یک تفسیر کاملا جدید و مدرن به نام Gentleman Givenchy است که به دنبال نشان دادن این است که اگر این عطر همین امروز ساخته شده بود، چطور می بود.

ترکیب این عطر مردانه در دسته بندی بویی چوبی، گلی، فوره (woody – floral – fougere) اعلام شده، که توسط آقای Olivier Cresp و خانم Nathalie Lorson طراحی و امضا شده است. عطر به عنوان ترکیبی از “قدرت و شیرینی” توصیف شده و شامل رایحه های میوه ای، گلی، رایحه ترکیبات آروماتیک، چوب و چرم است. نت آغازین آن شامل گلابی و هل است که در نت میانی به رایحه گل زنبق و اسطوخودوس میپیوندد. در نت پایانی نیز رایحه گیاه پچولی، چرم و وانیل سیاه به آن پایانی خاطره انگیز میبخشند.
عطر مردانه ژیوانشی جنتلمن (2017) اینگونه تعریف شده است: “چشم اندازی مدرن و بی نظیر از وقار مردانه که در آن احترام به عهد و پیمانها، سخاوتمندی و طعم لذت های مشترک با جسارت و اشتیاق ترکیب شده است.”

چهره ی تبلیغاتی این عطر بازیگر سینما آقای Aaron Taylor-Johnson است که کمپین تبلیغاتی آن را همسر این بازیگر، Sam Taylor-Johnson کارگردانی کرده است. بطری با طراحی گرافیکی و شیشه ای نسبتا سنگین، جلوه ای مدرن به طراحی کلاسیک آن ارائه می دهد. Gentleman Givenchy در حجمهای 50 و 100 میلی لیتر و به صورت Eau de Toilette ارائه میشود.

دیدگاهی بنویسید

سیزده − 10 =

مطالب مشابه