نسخه جدید عطر Baldessarini Ambre به نام Ambre Oud

در سال 2007، Baldessarini عطر مردانه ای به نام Ambré را با یک ترکیب که “مردان را از پسران جدا می کند” راهی بازار عطرها کرد. حالا بعد ازده سال بعد، عطر Ambre یک جانشین به نام AMBRE OUD پیدا کرده است، که هدف آن “مردان پیچیده ای است که با استایل و اعتماد به نفسشان در هر موقعیتی تاثیری قوی میگذارند.” عطر مردانه بالدسارینی امبر عود AMBRE OUD) ( در ماه سمپتامبر 2017 و برای اولین بار در تاریخ این برند ایتالیایی با غلظت ادوپرفیوم Eau de Parfum، تولید شده است.

بالدسارینی در مورد این عطر جدید اینطور میگوید:
” این عطر یک نسخه متفاوت و دگرگونی ازعطر رایج Baldessarini Ambré است که از سال 2007 موفقیتهای زیادی را در جهان کسب کرده و بسیار محبوب بوده است. عطر Ambré Oud در فروشگاههای منتخب بین المللی توزیع و ارائه خواهد شد، درست همانطور که در ساخت آن از ترکیبات منتخب و دستچین استفاده شده است. عود یک ماده خام طبیعی موجود در بالدسارینی امبر عود میباشد، که در کشورهای عربی بسیار محبوب است. این روغن گرانبها از رزین درختان آگار گرمسیری استخراج می شود و ویژگی های منحصر به فرد آن یک رایحه مردانه را تکمیل می کند.”

ترکیب این عطر جدید مردانه، تلخ دودی، خشن اما بسیار ظریف، و از رنگ گرم ویسکی الهام گرفته شده است. رایحه ای از بشکه های ویسکی با رایحه های سیب های آبدار تازه غنی شده است، در حالیکه در نت میانی رایحه عود غالب است، و با رایحه چرم تیره و مردانه ترکیب شده است. نتهای چوبی در نت پایانی هیجانی عمیق و قوی را ایجاد می کند، در حالیکه رایحه لابدانیوم دنباله ای خاکستری و دودی دارد.
“رنگ گرم و تاریک در طراحی و بسته بندی انرژی متمرکز خورشید را نشان می دهد. رنگ های شاداب، قرمز و طلایی رنگ با رنگ های قهوه ای زیبا به منظور برجسته کردن کیفیت این عطر، متمایز شده است. شکل بطری شیشه ای سنگین هم بی نظیر است و هم ظریف. خط برجسته و متمایز شده نیز نشاندهنده مفهومی از Ambré – نماد روشنی و افق دور است “.

ترکیبات عطر مردانه امبر عود بالدسارینی Ambré OudBaldessarini به شرح زیر است:
نت آغازین: ویسکی بلوط، سیب های تازه
نت میانی: عود، بنفشه، چرم، پاتچولی
نت پایانی: بلوط، عنبر، لابدانیوم

دیدگاهی بنویسید

بیست − 14 =

مطالب مشابه