نسخه جدید عطر زنانه D&G The One

برند محبوب جهانی Dolce & Gabbana در سال 2006 عطر زنانه معروف The One را با رایحه ای شرقی – گلی و با غلظت ادوپرفیوم به بازار فرستاد. همچنین نسخه های مختلفی از این عطر محبوب طی سالهای اخیر تولید شد، مانند L’Eau The One در سال 2008، Rose The One در سال 2009، The One Desire در سال 2013 و در نهایت The One Essence در سال 2015. حالا در ماه سپتامبر امسال مجددا نسخه ی اصلی این عطر زنانه این بار با غلظت ادو تویلت (Eau de Tiolette) و با رایحه ی پودری بیشتر و با طراوت، که تفسیری از نسخه ی اولیه اش میباشد، به بازار خواهد آمد. عطر زنانه دولچه گابانا د وان (ادوتویلت) (Eau de Tiolette) The One، از روح شهر ناپل ایتالیا الهام گرفته است و برای خانمهای کاریزماتیک، سرزنده و خودجوش و پرانرژی طراحی شده است.

در بررسی رایحه آن متوجه میشویم که کاملا به نسخه اصلی و ابتدایی این عطر وفادار بوده و حتی رایحه ای روشنتر و با طراوت تر را ارئه میدهد که آن را مدیون رایحه زنبق مدونا میباشد.

چهره های تبلیغاتی قبلی این عطر زنانه خانم Gisele Bundchen و خانم Scarlett Johansson بودند. در نسخه جدید این عطر خانم Emilia Clarke بازیگر محبوب سریال معروف Game of Thrones به عنوان چهره تبلیغاتی آن ظاهر شده است. بطری این عطر نسبت به نسخه قبلی اش کشیده تر شده است و در حجمهای 30، 50 و 100 میلی لیتر ارائه خواهد شد.


عطر زنانه دولچه گابانا د وان (ادوتویلت) (Eau de Tiolette) The One در دسته بندی بویی اورینتال(شرقی)، گلی (Oriental, Floral) قرار میگیرد و ترکیب آن در نت آغازین شامل رایحه ترنج ایتالیایی، ماندارین، لیچی و هلوی سفید میباشد. نت میانی از ترکیب رایحه زنبق مدونا، زنبق کوهی، یلانگ یلانگ، شکوفه پرتقال و یاسمن تشکیل شده است و در نت پایانی نیزاز گیاه وتیور، مشک، عنبر، و وانیل استفاده شده است.

دیدگاهی بنویسید

نه + یک =

مطالب مشابه

توجه

با توجه به نوسانات زیاد بازار ارز هیچکدام از قیمت های محصولات بروز نیستند. لطفا قبل از نهایی کردن سفارش خود و پرداخت با شماره 09192972954 جهت استعلام قیمت و هماهنگی تماس بگیرید.