نحوه استفاده از عطر و ادکلن – بخش دوم

بخش اول این مقاله را میتوانید در نحوه استفاده از عطر و ادکلن – بخش اول مطالعه کنید.

بخش دوم: روش استفاده از عطر

1 – شیشه عطر را دور از بدنتان نگه دارید. برای این منظور عطر را حداقل 18 – 12 سانتی متر به دور از قفسه سینه / بدن خود نگه دارید. سوراخ محل اسپری را در جهت بدنتان قرار دهید و اسپری کنید. اگر پوست شما با اسپری کردن خیلی خیس ومرطوب میشود یعنی خیلی شیشه عطر را نزدیک نگه داشته اید.

2 – عطر را روی نقاط نبضتان اسپری کنید. این نقاط مکان هایی هستند که رگ های خونی نزدیک به پوست هستند و بنابراین حرارت بیشتری در این نقاط وجود دارد، و به دلیل اینکه حرارت رو به بالا حرکت میکند، عطر شما هم بیشتر استشمام خواهد شد. برخی از بهترین نقاط استفاده روی ترقوه، زانو، و گردن می باشد.

 

 

3 – با هدف اسپری کنید. به جای قرار دادن خودتان در ابر وغباری از عطر، دقیق و مستقیم در “نقاط نبض” اسپری کنید. این کار اثر بخشی اسپری را افزایش می دهد، و باعث میشود که اغلب رایحه را از دست ندهید.

 

4 – روی نقطه ای که عطر را اسپری کرده اید بسیار نرم و مختصر ضربه بزنید. اگر عطر شما از نوع اسپری نیست، شما همیشه می توانید از دستتان برای اضافه کردن عطر بر روی “نقاط نبض” استفاده کنید. کافیست کمی از عطر را با لرزاندن بطری یا شیشه آن بر روی دست خود بریزید. آن را بین دستانتان بمالید. سپس به آرامی به روی پوستتان بگذارید و به آرامی به شکل یک دایره کوچک مالش دهید.

5 – بدون مالیدن “نقاط نبض” اجازه دهید خشک شوند. تا زمانی که این نقاط خشک نشده اند روی آنها لباس نپوشید و حداقل 10 دقیقه به آن فرصت دهید. روغن های طبیعی و مواد پاک کننده باعث تغییر بوی عطر میشوند، پس مراقب باشید این مواد را در نقاطی که آنها را معطر کرده اید استفاده نکنید.
– مالش مچ دستها با یکدیگر پس از اینکه شما آنها را معطر کرده اید یک ایده همیشگی بوده که شاید بارها و بارها آن را دیده یا شنیده اید. ولی به هر حال خوب است بدانید که مالش مچ دستها با همدیگر باعث تجزیه شدن مولکولهای عطر، و تعدیل و کم شدن بوی آن میشود.

6 – سعی کنید بیش از اندازه عطر را بکار نبرید. هنگامی که از عطرتان استفاده میکنید در نظر داشته باشید که مقدار کمی از آن راه زیادی را طی میکند. پس بهترین کار این است که به جای استفاده بیش از حد، مقدار کمی از آن استفاده کنید. شما همیشه فرصت این را دارید که عطرتان را در کیفتان قرار دهید و هرگاه احساس کردید که شدت بوی آن به اندازه کافی قوی نیست، دوباره مقداری از آن را استفاده کنید.

دیدگاهی بنویسید

چهارده − سه =

مطالب مشابه

توجه

با توجه به نوسانات زیاد بازار ارز هیچکدام از قیمت های محصولات بروز نیستند. لطفا قبل از نهایی کردن سفارش خود و پرداخت با شماره 09192972954 جهت استعلام قیمت و هماهنگی تماس بگیرید.