عطر جدید VIP 212 Black ، CH

کمپانی آمریکایی کرولینا هررا Carolina Herrera، در تابستان امسال عطر جدید 212 VIP Black به عنوان نسخه مردانه مجموعه عطرهای 212 VIP ، از خط تولید عطرهای سری 212 این کمپانی به بازار میفرستد. عطرهای مجموعه 212 VIP از شبهای شهر نیویورک و کلاب گردیهای شبانه آن الهام گرفته اند و شامل رایحه هایی از بعضی مشروبات الکلی میشود. مثلا در عطر 212 VIP از رایحه نوشیدنی رام (Rum) استفاده شده است. در عطر 212 VIP Rose از رایحه شامپاین و در عطر مردانه 212 VIP Men رایحه ودکا به کار رفته است. نسخه مردانه جدید این عطر یعنی 212 VIP Black نیز از رایحه absinthe بهره گرفته است.

این عطر یک نسخه قویتر برای مصرف شبانه است که در دسته بندی بویایی آروماتیک – فوره (فوگر) قرار میگیرد که با صفاتی مثل اعتیاد آور و انفجاری میتوان آن را توصیف کرد. طراحی این عطر بر عهده دو طراح معروف عطر یعنی آقای Carlos Benaim و خانم Anne Flipo بوده است. نت آغازین شامل رایحه absinthe (یک نوشیدنی الکلی)، آنیس و رازیانه است. نت میانی آروماتیک است و از رایحه اسطوخودوس در آن استفاده شده است و در نت گرم و شیرین پایانی نیز از مشک و و وانیل مشکی استفاده شده است. چهره های تبلیغاتی این محصول جدید نیز Cameron Dallas ، Taylor Hill و Hailey Baldwinهستند.
عطر مردانه Carolina Herrera 212 VIP Black در حجمهای 50 و 100 میلی لیتر با غلظت ادوپرفیوم (Eau de Parfum) با بازار ارائه خواهد شد.

دیدگاهی بنویسید

شانزده − پانزده =

مطالب مشابه