عطر جدید Burberry – My Blush

خانه مد انگلیسی Burberry بربری، عطر زنانه جدید خود را با نام My Burberry Blush معرفی کرده است که اواخر همین تابستان یعنی تابستان 2017، به بازار ارائه میکند. خط تولید عطر My Burberry با همکاری طراح عطر آقای Francis Kurkdjian که از سال 2014 با عطر My Burberry Eau de Parfum آغاز شده بود، ادامه یافته است. ایده این مجموعه این است که سبک کت بارانی Burberry را به عطر تبدیل کرده و رایحه باغ های گل لندن پس از باران را منتقل کند. عطر My Burberry Eau de Toilette در تابستان سال 2015 به بازار آمد. این عطر به عنوان یک تفسیر تازه از نسخه اصلی آن که الهام گرفته از عطر گلهای بهاری پس از باران است، تولید شد. عطر My Burberry Black دز سال 2016 و با رایحه ای نفسانی و شیرین، نسخه ی شبانه ی آن است که تداعی گر یک باغ در میان توفان است.


عطر زنانه مای بربری بلاش My Burberry Blush بازگشت به همان باغهای لندن است، اما این بار در آن زمانی که اولین نور خورشید صبح تابستانی روی گلهای باغ تابیده میشود. رایحه با طراوت این عطر شامل ترکیب رایحه مرکبات، و رایحه شیرین انار و سیب سبز ترد است. رایحه گلبرگهای گل رز به عنوان رایحه غالب در تمام ترکیب به کار رفته است و با رایحه دیگر گل های باغی همراه می شود.

خانم Lily James بازیگر سینما به عنوان چهره تبلیغاتی این عطر حاضر شده است. یک رنگ صورتی ملایم، بطری و بسته بندی با طراحی استاندارد، مجموعه را تکمیل می کند. عطر زنانه My Burberry Blush در غلظت ادوپرفیوم (Eau de Parfum) و در حجمهای 30، 50 و 90 میلی لیتر ارائه خواهد شد.

دیدگاهی بنویسید

3 + 1 =

مطالب مشابه