عطر جدید میس دیور، Miss Dior Eau de Parfum

در اواسط ماه مه سال 2017، خانه مد دیور Dior مراسم معرفی و رونمایی انحصاری از نسخه جدید عطر Miss Dior Eau de Parfum (میس دیور ادوپرفیوم) را در Château de La Colle Noire در شهر Grasse ، و در محل اقامت سابق طراح کریستین دیور برگزار کرد. Château de La Colle Noire در سال 2013 جزو اموال خانه مد دیور قرار گرفت ، که بازسازی آن در ماه مه سال 2016 تکمیل شد.

در میان مهمانان افتخاری این مراسم طراح شرکت دیور Francois Demachy طراح عطر جدید و چهره مشهور تبلیغاتی خط تولید عطر زنانه میس دیور Miss Dior از سال 2010، یعنی بازیگر آمریکایی خانم ناتالی پورتمن حضور داشتند. این عطر جدید با شعارهای نظیر “خانم دیور برای عشق – Miss Dior for Love “، “دیور برای عشق – Dior for Love ” و “و خودتان چه ؟ برای عشق چه کاری انجام می دهید؟ -? And what about you? What would you do for Love ” رونمایی و تبلیغ شد. رایحه اصلی این محصول جدید رایحه ی گلدار لطیف اعلام شد، با رایحه غالب گل سرخ، و به طور دقیق شامل رایحه گل محمدی وگل رز Grasse. بقیه ترکیب شامل رایحه تازه لیمو، پرتقال ماندارین و فلفل صورتی و یک رایحه هوس برانگیز در نت پایانی که شامل ترکیب رایحه چوب بلسان بنفش و نعناع هندی میشود.

عطر میس دیور Miss Dior اولیه، که اولین عطر خانه مد دیور محسوب میشود، در سال 1947 میلادی با یک ترکیب چایپر Chypre تند، تولید و عرضه شد. فصل بعدی این عطر زنانه در قالب میس دیور چری Miss Dior Cherie در سال 2005 به بازار آمد، ترکیبی شیرین از رایحه نعناع هندی، گل، میوه و رایحه های خوراکی، که در سال 2011 با تغییراتی در فرمولاسیون لطیفتر هم شد. در سال 2012، کلمه چری Cherie از نام نسخه جدید حذف شد و در حال حاضر به نام میس دیور ادوپرفیوم Miss Dior Eau de Parfum نامیده میشود. عطر کلاسیک اولیه با کلمه “Originale” مشخص شده تا این دو عطر کاملا متفاوت را از هم تفکیک کند. در سال 2016 هم محصول دیگری از همین خط تولید به نام میس دیور ابسولوتلی بلومینگ Dior Miss Dior Absolutely Blooming روانه بازار شد. عطر جدید میس دیور ادوپرفیوم Miss Dior Eau de Parfum از سپتامبر سال 2017 در حجمهای 50 و 100 میلی لیتر به بازار عرضه خواهد شد.

دیدگاهی بنویسید

بیست + هفده =

مطالب مشابه