عطر جدید دانهیل، Desire Extreme

در همکاری با Interparfums، شرکت بریتانیایی دانهیل DUNHILL، عطر جدید خود را برای مردان وارد بازار میکند، عطر مردانه دیزایر اکستریم Desire Extreme ، که به نسخه های قبلی دیزایر میپیوندد : دیزایر آبی (Desire Blue)، دیزایر مشکی(Desire Black)، دیزایر نقره ای(Desire Silver) و دیزایر مردانه (Desire for a Man) از سال 2000 که آن هم “قرمز” بود و اولین عطر از خط تولید عطر دیزایر بود، که توسط عطرساز دانهیل آقای Michel Almairac طراحی شده بود. عطر دانهیل دیزایر اکستریم Desire Extreme یک ترکیب قوی و غنی شده و درخشان را ارائه میدهد که در آن بر رایحه پرتقال قرمز، زعفران و چرم تاکید شده و با ظرافت ارائه شده است.
پیش رایحه Desire Extreme ترکیبی پر طراوت از ترنج، پرتقال قرمز و زعفران است که به عنوان مقدمه ای برای رایحه سرو و مریم گلی در قلب عطر به کار برده شده است. نت پایه مردانه است، که از رایحه چرم، نعناع هندی، عنبر و خس خس تشکیل شده است. ترکیب مردانه و ظریف عطر دیزایر اکستریم یک نسخه لوکس جدید به مجموعه ی Dunhill اضافه کرده است.

دیدگاهی بنویسید

12 − شش =

مطالب مشابه

توجه

با توجه به نوسانات زیاد بازار ارز هیچکدام از قیمت های محصولات بروز نیستند. لطفا قبل از نهایی کردن سفارش خود و پرداخت با شماره 09192972954 جهت استعلام قیمت و هماهنگی تماس بگیرید.