تهران – خیابان شیراز جنوبی – بلوار آقا علیخانی – مجتمع ونک پارک – برج الوند – پلاک 15

88066539 – 021

09192972954

 • 88066539 – 021
 • 55695413 – 021
 • 09192972954
 • 09108529657

info@heliaperfume.com

  فرم تماس با ما

  پرسش و پاسخ

  گالری عطر هلیا سابقه ای 19 ساله در فروش عطر و ادکلن میباشد. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ثبت ملی در رسانه های دیجیتال در پایین سایت اطلاعات قانونی و رسمی را به شما عزیزان ارائه میدهد.

  همچنین میتوانید با تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به فروشگاه فیزیکی از خدمات و اصالت فروشگاه اطمینان حاصل نمایید.

  گالری عطر هلیا با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در تهران فعال شده است، تمام سفارشات بالای یکصد هزار تومان برای تهران (با پیک) و برای شهرهای دیگر (با پست پیشتاز) رایگان ارسال خواهند شد.
  روزهای تعطیل در سال 1398 که گالری عطر هلیا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است (سفارشهای ثبت شده در اولین روز کاری بعدی ارسال میگردند) :
  – 13 فروردین
  14 – خرداد
  – 17 تیر
  – 20 و 21 مهر
  – 30 آبان
  – 8 و 10 آذر
  – 12 اسفند

  سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت 19 ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده و در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

  در صورت هر گونه سئوال و نیاز به مشاوره با 88053864 – (021) تماس بگیرید و یا از امکان گفتگوی آنلاین سایت استفاده نمایید تا کارشناسان ما شما را یاری کنند.

   

  روش‌های پرداخت

  -1 پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

  همگی کاربران گالری عطر هلیا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ پارسیان و یا بانک ملت (قابل پرداخت با تمام کارتهای عضو شتاب) در سایت گالری عطر هلیا و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
  لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود
  .
  – چگونگی پرداخت اینترنتی
  کاربران محترم سایت گالری عطر هلیا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

  – 1شماره 16 رقمی کارت
  این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

  – 2رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
  برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  – 3کد CVV2
  این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

  – 4تاریخ انقضا
  تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

  – 2پرداخت نقدی در محل تحویل

  به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، گالری عطر هلیا این امکان را نیز فراهم آورده است در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به پیک تحویل دهند.
  لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
  .
  – 3واریز وجه به حساب
  مشتریان گرامی میتوانند وجه سفارش خود را با مراجعه حضوری به بانک از طریق ثبت فیش بانکی واریز نمایند و سپس مشخصات فیش بانکی خود را در پنل کاربری خود در وبسایت وارد نمایند. .

  – 4پرداخت کارت به کارت

  کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway گالری عطر هلیا و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های عابر بانک و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت گالری عطر هلیا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و گالری عطر هلیا پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

  شماره حساب و شماره کارت :

  بانک صادرات:
  شماره حساب: 0101513322001 : به نام ابوالحسن کارگشا
  شماره کارت : 6037-6915-1142-4327 به نام ابوالحسن کارگشا

  :بانک ملت
  شماره حساب: 91605937 : به نام ابوالحسن کارگشا
  شماره کارت : 6104-3379-5258-2300 به نام ابوالحسن کارگشا

  نکات:

  – به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

  – سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

  در صورت هر گونه سئوال و نیاز به مشاوره با 88053864 – (021) تماس بگیرید و یا از امکان گفتگوی آنلاین سایت استفاده نمایید تا کارشناسان ما شما را یاری کنند.

  قوانین سایت

  ارسال رایگان
  1- محصولات هلیا توسط پست پیشتاز و به سراسر کشور ارسال می‌شوند.
  2- سفارشات تهران پس از هماهنگی زمان تحویل با خریدار، توسط پیک‌های فروشگاه هلیا درب منزل تحویل داده می‌شوند.
  3- سفارشات شهرستان‌ها به صورت پست پیشتاز توسط شرکت پست درب منزل تحویل داده می‌شوند.
  4- در صورتی که پیک یا مأمور پست از شما بابت هزینه ارسال کالا مبلغی را مطالبه نمود از پرداخت وجه خودداری نموده و مورد مذکور را به هلیا اطلاع دهید.

  زمان ارسال سفارشات
  1-اگر سفارش شهر تهران قبل از ساعت 7 بعد از ظهر ثبت شود در همان روز ارسال می‌گردد. در غیر این صورت این سفارش به اولین روز کاری بعد موکول می‌شود.
  2- سفارشات شهرستان با توجه به زمان ثبت سفارش در همان روز یا روز کاری بعد به شرکت پست تحویل داده می‌شوند. تعهد شرکت پست برای تحویل کالا بسته به فاصله شهر مقصد، بین 24 تا 72 ساعت کاری می‌باشد.
  3- همزمان با ارسال سفارشات شهرستان، کد مرسوله پستی توسط سامانه پیامکی هلیا به شماره تلفن همراه شما ارسال می‌گردد.
  4- برای اطلاع از وضعیت لحظه‌ای مرسوله پستی خود می‌توانید به سایت شرکت پست به آدرس itemtracking.post.ir رفته و کد مرسوله خود را در کادر مربوطه وارد نمایید

  نحوه پرداخت
  1- پرداخت آنلاین:
  آسان ترین نحوه پرداخت مبلغ برای مشتری و فروشگاه، پرداخت آنلاین می‌باشد. برای استفاده از این شیوه شما باید در هنگام ثبت سفارش گزینه «پرداخت آنلاین» را انتخاب نمایید.
  برای پرداخت آنلاین می‌توانید از همه کارت‌های متصل به شبکه شتاب که اغلب کارت‌های بانکی را شامل می‌شود استفاده نمایید و لزومی به وجود کارت عابر بانک از یک بانک خاص مثلا بانک ملت نیست.
  برای استفاده از این گزینه شما باید رمز دوم کارت خود را از دستگاه‌های عابر بانک موجود در سطح شهر دریافت نمایید.
  2- کارت به کارت:
  در این شیوه پرداختی شما باید مبلغ فاکتور خود را به شماره کارت درج شده در صفحه ثبت سفارش «کارت به کارت» کنید.
  پس از کارت به کارت کردن مبلغ مورد نظر، شماره پرداخت خود را به هلیا اطلاع دهید تا سفارش شما وارد روند ارسال شود.
  3- واریز به حساب:
  به این منظور لازم است مبلغ فاکتور خود را به حساب درج شده در صفحه ثبت سفارش واریز نمایید.
  پس از واریز مبلغ مورد نظر، شماره فیش واریزی خود را به هلیا اطلاع دهید تا سفارش شما در روند ارسال قرار گیرد.
  4- پرداخت در محل:
  این گزینه تنها برای مشتریان شهر تهران امکان پذیر است.
  در این شیوه شما مبلغ فاکتور خود را هنگام تحویل کالا از پیک هلیا به وی پرداخت می‌نمایید.
  برای پرداخت مبلغ شما می‌توانید به جای پرداخت وجه، از کارت عابر بانک خود استفاده کرده و بوسیله دستگاه‌های سیاری که در اختیار پیک‌های هلیا می‌باشد مبلغ فاکتور خود را پرداخت نمایید.

  تضمین اصالت کالا
  1- هلیا اصل بودن تمامی محصولات خود را تضمین می‌نماید.
  2- اعتبار و سابقه طولانی مدت عطر هلیا در بالاترین سطح فروش ادکلن ، بزرگترین نقطه قابل اتکا در اعتماد شما به اصالت محصولات این فروشگاه می‌باشد.
  3- در صورت وجود هر گونه اعتراض یا ابهام نسبت به محصول خریداری شده با هلیا تماس بگیرید تا مشکل شما توسط بخش پشتیبانی فروشگاه پیگیری شود.

  بخش فروش
  1- ساعت کاری بخش فروش هلیا در روزهای عادی از ساعت 10 صبح تا 10 شب می‌باشد.
  2- برای تماس با بخش فروش می‌توانید در ساعات فوق با شماره 539 66 880 – 021 تماس حاصل نمایید.

  تأیید نظرات
  1- از تأیید نظراتی که شامل موارد زیر می‌شوند معذور هستیم:
  نظر غیر مرتبط با محصول (مگر در صورت پاسخ به نظری دیگر و مرتبط با آن نظر)
  موارد غیر اخلاقی و عبارات توهین آمیز
  ذکر اطلاعات مرتبط با دیگر فروشگاه‌ها
  ذکر ایمیل یا شماره تلفن
  قصد خرید و فروش محصول خود به دیگر کاربران
  2- هلیا مختار است که از تأیید نظراتی که مباحثی غیر مفید و حاشیه‌ای دارند خودداری نماید.
  3- هلیا می‌تواند پس از حذف موارد غیر قانونی نظرات را نمایش دهد.
  4- بخش نظرات محلی برای تبادل اطلاعات بین کاربران است. لطفا از پرسیدن سؤال از مسئولین سایت خودداری نمایید.
  5- در صورت وجود هر گونه سؤال یا ابهام در رابطه با محصول خریداری شده، برای پیگیری بهتر بجای درج سؤال در ذیل محصول با بخش فروش تماس حاصل نمایید.
  6- برای اطلاع از مواردی چون اطلاعات مرتبط با نسخه موجود، موجودی محصولات بی ثبات و موارد مشابه لطفا به جای درج سؤال در قسمت نظرات با بخش فروش تماس بگیرید.

  عکس پروفایل
  1- در صورت انتخاب عکس پروفایل نامناسب، عکس مربوطه توسط هلیا حذف خواهد شد.
  2- در صورت انتخاب عکس‌های غیر اخلاقی امکان حذف کاربری و قطع دسترسی آی پی مربوطه به سایت وجود خواهد داشت.

  بازگرداندن کالا
  1- در صورتی که پس از خرید محصول تمایل به بازگرداندن آن داشتید می‌توانید با رعایت موارد زیر آن را به هلیا بازگردانده و هزینه پرداخت شده را دریافت نمایید.
  در شهر تهران بیش از 1 و در شهرستانها بیش از 3 روز از ثبت سفارش نگذشته باشد.
  سلفون روی جعبه ادکلن باز نشده باشد.
  اگر ادکلن از ابتدا بدون سلفون بوده، نباید از ادکلن استفاده شده باشد.
  محصول آسیب ندیده باشد.
  2- هزینه ارسال کالا به هلیا بر عهده مشتری خواهد بود.

  مالکیت حقوقی
  1- تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گالری عطر هلیا بوده و هر گونه استفاده تجاری از آن تخلف محسوب می‌شود و فرد متخلف مسئول تبعات ناشی از آن خواهد بود.

  تماس با ما