ارسال کالای اکسپرس (سریع)

ارسال کالای اکسپرس (سریع)

ارسال کالای اکسپرس فقط مختص شهر تهران می باشد. سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.
سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند روز بعد تحویل داده می‌شوند.

هزینه ارسال کالا چگونه است؟

ارسال رایگان به سراسر ایران ( برای خریدهای بالای 100 هزار تومان )

چقدر طول می کشد کالا پس از ثبت سفارش برای من ارسال شود؟

1- سفارشات شهر تهران كه قبل از ساعت 5 بعد از ظهر ثبت مي شود در همان روز ارسال می‌گردد. در غیر این صورت سفارش به اولین روز کاری بعد موکول می‌شود.
2- سفارشات شهر تهران در حداقل زمان ممكن با هماهنگي مشتري ارسال مي گردد.
3- سفارشات شهرستان با توجه به زمان ثبت سفارش در همان روز یا روز کاری بعد به شرکت پست تحویل داده می‌شوند. تعهد شرکت پست برای تحویل کالا بسته به فاصله شهر مقصد، بین 24 تا 72 ساعت کاری می‌باشد.
4- همزمان با ارسال سفارشات شهرستان، کد مرسوله پستی به ايميل شما ارسال می‌گردد. همچنین این کد در صفحه کاربری شما در سایت در قسمت توضيحات کد مرسوله پستی قابل مشاهده است.
5- برای اطلاع از وضعیت لحظه‌ای مرسوله پستی خود می‌توانید به سایت شرکت پست به آدرس itemtracking.post.ir رفته و کد مرسوله خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

در صورت هر گونه سئوال و نیاز به مشاوره با 88066539 – (021) تماس بگیرید و یا از امکان گفتگوی آنلاین سایت استفاده نمایید تا کارشناسان ما شما را یاری کنند.